Ekonomi

Dr. Mehmet Erdoğan: “Smile Hair Clinic yüksek teknolojiye sahip yeni binasında”

Mehmet Erdoğan, ortağı Dr. Gökay Bilgin ile kurduğu Smile Hair Clinic’i Ümraniye’ye taşıdı. Dr. Erdoğan, 100’den fazla iyi eğitimli çalışanı istihdam eden kliniğin şu anda 7 katlı, sofistike tasarlanmış, yüksek teknolojiye sahip klinik binasında faaliyetlerine devam ettiğini açıkladı.

Saç ekimi alanında dünyaca ünlü Dr. Mehmet Erdoğan’ın meslektaşı Dr. Gökay Bilgin ile birlikte kurduğu Smile Hair Clinic, “2018 yılından bu yana saç ekimi alanında en çok tercih edilen kliniklerden biri. Yılların verdiği tecrübeyi FUE saç ekimi tekniklerine adapte eden, kısa sürede medikal estetik alanında farkını ortaya koyan Smile Hair Clinic, “Sağlık turistlerinin en çok tercih ettiği kliniklerden biri haline getirmiştir” dedi. .

Yeni bir yüksek teknoloji binası

Dr. Mehmet Erdoğan, başarısını ödüllerle taçlandıran Smile Hair Clinic’in artık yeni adresinde faaliyetlerine devam ettiğini duyurdu. Dr. Erdoğan, “Kliniğimizi Ümraniye’ye taşıdık. Şimdi 7 katlı, sofistike dizayn edilmiş, yüksek teknoloji ile donatılmış bir binada hizmet veriyoruz. 100’ü aşkın deneyimli kadromuzla hastalarımıza üst düzey konforda bir tedavi süreci sunuyoruz.”

“Saç dökülmesi ruhsal sorunları tetikliyor”

2018 yılından bu yana 10 binden fazla kişiye saç ekimi yaptıklarını belirten Dr. Mehmet Erdoğan, “Saç dökülmesi özgüven kaybına yol açabilen ve ruhsal sorunları tetikleyen bir sorundur. Hastalarımızı sadece görsel olarak değil ruhsal olarak da tedavi ediyoruz. Smile Hair Clinic bugüne kadar 10 binden fazla kişinin buluşma noktası oldu. Güzelleşme halini korumaya devam edeceğiz” dedi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu