Haber

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Ferizli Belediyesi çalışanları ile bir araya geldiği şenlikte birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Başkan Gündoğdu, “Sizinle bir aile olduk ve Ferizli için şevkle çalışıyoruz” dedi. Tatil programında emekli olan 8 çalışanımıza emeklerinden dolayı teşekkür plaketi verildi.

Başkan Gündoğdu, Ramazan Bayramı arifesinde düzenlediği iftar programında çalışanıyla birlikte kutladı. Ferizli Belediyesi sosyal tesislerinde düzenlenen kutlama programında emekli olan 8 işçiye Ferizli’ye özverili hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verildi.

İşçileriyle tek tek kutlama yapan ve çalışma arkadaşlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Önder Gündoğdu, Ferizli Belediyesi bünyesinde görev yapan herkesin Ferizli’ye katkı sağladığını vurguladı. Önder Gündoğdu, “Hepimiz aynı sorumluluk duygusuyla çalışıyoruz. Bugün 8 çalışanımız emekli oluyor. Bizim için duygusal bir veda. Ferizli için emekleri için her birinize teşekkür eder, bundan sonraki yaşamınızda başarılar dilerim. Hizmet çalışanları olarak elimizden geldiğince sorumluluklarımızı yerine getirmeye devam edeceğiz. Ferizli için hep birlikte hızlı ve şevkle çalışacağız. Allah sistemimizi, birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Herkese iyi bayramlar diliyorum” dedi.

Kutlama programına işçi ile birlikte Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve aileleri katıldı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu